YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Dior Erkek Sonbahar 2020 şovundaki

Dior Erkek Sonbahar 2020 şovundaki

birçok (Dior) çantası, Dior Men’s Sonbahar 2020 şovuna her katılımcının çoğunluğunun, Dior’u kullandığı gibi, tekrarlayıcı olmaktan ziyade kullanılması şaşırtıcı değil, Evin sunabileceği en iyi birkaçını sergileyen bir şov oldu. Etkinliğin beklentisi, Wynwood’un yanındaki ideal bir alanda harika bir Miami gecesinde toplanan bir bilet olan herkesin yüksekti. Bir depo, yukarıdan aşağıya Shawn Stussy Dior logosuyla dönüştürüldü ve Dior tasarımları olan vintage otomobiller ve kamyonlar tamamen ön tarafta. Konuklar, içecekleri yudumlarken kapıların açılmasını beklediler ve sohbet ederken Kim Jones’un çok hiper işbirlikleriyle birlikte neler ürettiğini görmek için heyecanlandı.

Gerçek gösteri gerçekleşmeden önce, hem sahne arkasında hem de herkesin toplandığı bölgede birkaç saat geçirdik. Program büyük bir Dior vardı, ama beni çok heyecanlandıran şey insanların taşımak için seçtiği çok çeşitli çanta vardı. Sadece yeni parçalar değildi, aynı zamanda getirilen ve getirilen çok sayıda vintage parçalar vardı ve tanımlanan yeni parçalar özel ve konuşma olanlardı. Dior X Rimowa’nın (şimdi Miami Style District mağazasında sunulan ve Ocak ayında Ecomm sitesine ulaşacağına) Exotics, gerçekten büyük erkek çantalar (şimdi tamamen tükettiğim) ve ayrıca birçok versiyonunun birçok versiyonu ile birlikte Kadın Dior çantaları da.

Programın özlü Miami Flare, rahat bir vibe ve New York’taki normal bir moda şovunda gördüğünüzden çok daha fazla renkle, rahat bir vibe ile devraldı. Ünlülere gelince, hepsi oradaydı. Vlad David Beckham’a rastladı, Ricky Martin bir görünüm yaptı, her büyük deriden editörler, birkaç Kardashian, bir Trak, Kate Moss, Winnie Harlow, Lily Allen, Travis Scott, her kıtadan büyük etkileyiciler vardı. daha fazla. Orville Peck (aşağıda resmedilmiştir), Kim Jones tarafından yapılan ve sürpriz bir havai fişek ekranıyla uyulan şovdan sonra yapılan en havalı Dior kıyafetlerini kullandı.

Çalışmamın tıpkı iş gibi hissettiği günler, bir rutin set ve paylaşmak için çalışma çantalarını araştırmanın yanı sıra yanıt e -postalarını da araştırıyorum. Bununla birlikte, insanlar modada çalışan birine inandıklarında, moda şovlarının yanı sıra geçen hafta Miami’de yer alan Dior erkek şovu, benimki gibi bir görevi göz alıcı gösteren anlardan biriydi. Ben de reddetmeyeceğim gibi, öyleydi. Dior Men’in Sonbahar 2020 şovundan önce sahne arkasında çekilen resimlere bir göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *