Diane de Maria Bonnie Bag

Bazen bir tasarımcının ihtiyacı olan tek şey, çantalarını isimlerinin yanı sıra stillerin görülmesinin, duyulduğu ve arandığı gibi bir A listesi ünlüdür. Şu anda tasarımcı Diane de Maria ile olan şey bu. Sarah Jessica Parker aynı sıcak pembe çantayı gördükten sonra, tasarımcıyı ve çantayı izledik ve Diane de Maria Bonnie çantası olduğunu keşfettik.

Diane de Maria, ünlü ressam Pierre de Maria’nın büyük torunu olduğu için yaratıcı bir geçmişten geliyor. Çanta koleksiyonu, yaratıcı geçmişini seyahatleri, zamanın geçişi ve geçmişin uzlaşması ve geleceğin mutabakatıyla aşılıyor. İlk olarak her bir stildeki gravürün tanınması zordur, ancak daha iyi inceleme üzerine geometrik çizgiler açıktır.

Bonnie çantasının şekli Louis Vuitton Speedy’nin şekli. SJP’nin Çanta Is, Bonnie Is Bonnie, bahar/yaz 2010 koleksiyonunun bir parçası olduğu için mağazalarda sunulmayan küçük boyutta. Maliyet 1500 $ ‘dır. Bu çantada yedi, 601 West 27th Street, New York, NY 10001’de sunulan kış renkleri var

Sarah Jessica Parker, Diane de Maria’yı haritaya açıkça koydu ve gelecekte daha fazla tasarımcı duyacağımızdan eminim. Burada internette Diane de Maria hakkında daha fazla bilgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *