YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Tasarruf et, harcama, savurganlık: Nötr Python

Tasarruf et, harcama, savurganlık: Nötr Python

Daha önce de tekrar belirteceğiz: Python sonbahar için önemlidir. Sezonun Python görünümlerinin çoğunun ezici bir savunucusu olmadım, ancak iyi, doğal, nötr bir Python çantasını geri çevirmek benim için zor. Benim için, Python’un güzelliği, cildin doğal yapısında ve desende ve çantaya bağlı olarak, eğlenceyi bozabilir. Bu yüzden en yeni tasarruf, harcama, savurganlık için, malzemenin doğal güzelliğini göstermek için üç farklı maliyet noktasında üç python (veya python-empled) çantayı seçtik.

Kaydetmek

Lauren Merkin Allie, Neiman Marcus aracılığıyla 250 dolarlık Python debriyajı kabartmalı
Doğal olarak, makul bir maliyetle bir desene satın almanın en iyi yöntemi bir debriyaj elde etmektir ve Lauren Merkin ucuz akşam çantalarının kraliçesidir. Günlük çantanızın içinde ve işten sonra çıkarın.

Harcamak

Kate Spade Nadine Yılan Baskı Crossbody, Neiman Marcus aracılığıyla 695 $
Nadiren sentetik bir python çantasını bu kadar güzel gördüm – desen doğru, ton doğru ve egzotik cilt uzmanı olmayan çok sayıda insanı kandıracak. (Ve gerçekten, egzotik bir cilt uzmanı kim? Çok fazla insan değil.)

Savurganlık

Prada Python Frame Tote, Neiman Marcus aracılığıyla 4450 $
Tamam, bu Kate Spade seçeneğinden maliyette büyük bir sıçrama, ancak kabartmalı deriden gerçek şeye gittiğinizde, özellikle de Python’un herkesin sahip olmak istediği şey olduğu bir mevsimde olan şey budur. Malzemenin pistteki en güçlü savunucularından.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *