Balenciaga Metalik Edge Torbaları

Balenciaga, metal kenarlı çantalarını birkaç mevsim önce piyasaya sürdüğü gibi, dünün yanı sıra Balenciaga’nın web sitesindeki tüm versiyonlara bir göz attığımı keşfettim. Bu çantaları sizinle paylaşıp paylaşmadığımızı görmek için PangeBlog’a geri döndüğümde ve olmadığımızı fark ettim. Yani buradayım; Klasiğin bu biraz güncellenmiş versiyonunu tartıştık.

Balenciaga, motosiklet çantalarında olduğu kadar büyük bir vuruş yapmadı ve aynı zamanda bir daha asla yapmayacağını belirtmek için nispeten risksiz olduğunu hissediyorum. Motosiklet çantaları, çanta dünyası üzerinde bu kadar büyük bir etki yarattı ve bir stilin tercih edilen çantadan klasiğe gitmesi sık sık değil. Yıllar boyunca çok fazla renk ve versiyon olmanın yanı sıra, en çok aranan renkler ve deriler için canlı bir yeniden satış pazarı ortaya çıktı.

Metalik kenar, zaten harika bir çantaya boyut ve biraz cesaret ekler. Hem gümüş hem de altın kenar var, aynı zamanda her ikisini de farklı nedenlerle benzer şekilde seviyorum. Şu anda bir şehir çantam var, ancak Mini şehri seviyorum ve Metalik Edge’in tamamladığı ekstra stil istiyorum. Balenciaga, sahip olduğu zaman harika bir şeyi açıkça anlıyor ve bu küçük güncelleme değişikliklerini ekleyerek çantayı ekliyor ve yeni bir avantaj sağlıyor. Balenciaga üzerinden alışveriş yapın.

Balenciaga Metalik Edge Mini City Silver
Balenciaga üzerinden 1.545 $

Balenciaga Metalik Edge Mini City Gold
Balenciaga üzerinden 1.545 $

Balenciaga Geleneksel Metalik Edge City
Balenciaga üzerinden 2.125 $

Balenciaga Metalik Kenar Zarf Kayışı
Balenciaga üzerinden 1.275 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *