YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Halston Heritage Pulin Katlanmış Kavrama

Halston Heritage Pulin Katlanmış Kavrama

Tam olarak moda fildişi kulesindeki insanlar Halston’u tekrar ortaya çıkarmaya çalıştı? Çok fazla? Bu en azından son hafızada üçüncü kez gibi görünüyor. Eğer doğru bir şekilde akılda tutarsam, Weinsteins şimdi ona sahipler, aynı zamanda onlardan, insanca mümkün olduğunca para kazanmaya çalışmamak. Sadece onlar gibi olmazdı.

Şimdi bir Halston yeniden başlatmamız var, bu sefer Sarah Jessica Parker ile yakın zamanda ortaya çıkan yenilikçi yönetmen olarak ve bir kez nispeten ekonomik parçalar ortaya koyuyorlar. Sunulan çanta seçeneklerinden Halston Mirası Sequin katlanmış kavrama, markayı ilk olarak ikonik hale getiren Studio 54’ün Halcyon günlerinin çoğunu hatırlattı.

Doğal olarak, disko topu olmadan bir disko atışına sahip olamazsınız ve bu ışıltılı kavramanın buna güzel bir şekilde yaklaştığına inanıyorum. Halston’un efsanesinin bir kısmı markanın basit ama modernist çizgileridir, bu yüzden yeni tasarımcıların şekli olması gerekenden çok daha zorlayıcı hale getirmemesinden memnunum.

Bununla birlikte, ışıltılı şeyleri sevdiğim kadar, bu özel sihri bu özel çantadan alamıyorum. Elbette, bunun ne olduğu kadar iyi değil, ancak geçmişin tüm Halston başarısızlıklarının acı çektiği aynı endişeyi taşıyor. Ünlü isimden beri, daha iyi bir şeyin yanı sıra daha iyi bir şey ve herkes tarafından yapılmış olabilecek ışıltılı bit akşam çantası istiyorum hayal gücümü yakalamıyor. 195 dolara Shopbop ile satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *