YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Moda Haftası Çantalar: Miu Miu Bahar 2013

Moda Haftası Çantalar: Miu Miu Bahar 2013

Miu Miu’nun çantaları hakkında bestelenmenin biraz zor olduğunu keşfettim. Markayı, Miu Miu’nun çanta hizmetinin bana biraz acı çektiği gibi, hem bir bayan hem de tasarımcı olarak Miuccia Prada’ya büyük bir saygı duymanın yanı sıra bir bütün olarak seviyorum. Özellikle ayakkabılarıyla çok tutarlı bir şekilde parktan çıkan bir marka için, Miu Miu’nun kalbimi bir ritimden kaçınan bir çanta yaptığı düşünüldüğünde gerçekten kabul edilemez bir zaman oldu. Prada, temellerinden pist çantalarına kadar sürekli olarak yapar, peki anlaşma nedir?

Miu Miu Bahar 2013 maalesef bu modele uyuyor. Pist koleksiyonu, stil açısından özellikle büyüleyici veya yönlü olmayan bazı sağlam seçenekler içerir. Mağazalarda hızlı bir şekilde sunan ekmek ve tereyağı torbaları olmalı, pistte net, güçlü bir ton ayarlayabilen bir şey yerine görünen şey değil. Tabii ki, belki de temeller buradaki tondur; Eğer durum buysa, iyi yapılmış, sanırım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *