Louis Vuitton, NYC’de

biri de dahil olmak üzere Kusama pop-up dükkanlarını açmak için sonsuz Kusama, Louis Vuitton’un Capsule Collection, Japon çağdaş sanatçısı ve polka dot coşku ile ortaklaşa yeterliyken Yayoi Kusama, yakında alışveriş yapmak için daha fazla yönteminiz olacak. Kişiselleştirilmiş Windows, sadece Vuitton’un 463 butikinde sunulan Kusama koleksiyonu ile dünyanın dört bir yanındaki Louis Vuitton mağazalarına yayılmayacak, ancak LV de bir avuç Kusama-sadece pop-up dükkanını açacak. Bu koleksiyon için hype’tan hasta iseniz (birçoğunuz öyle görünüyor), belki de bu yayın sizin için değildir. Diğerleri: Atlamadan sonra daha fazla ayrıntı!

İşte Skinny: İlk pop-up mağazası, Women’in Wear Daily’ye göre, 10 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan New York’taki Louis Vuitton Soho amiral gemisinin içinde olacak. Bundan sonra, Ginza Satın Alma Bölgesi’ndeki Dover Street Market’in içinde Singapur, Tokyo ve Hong Kong’da LV mağazalarının içinde veya bitişik pop-up’ları açılacak. Pop-up’ların turu Avrupa’daki iki mağaza yeriyle tamamlanacak: biri Paris’teki Printemps amiral gemisinin yanı sıra bir tane daha, 1000 metrekareden fazla bir süre, Selfridge’de Londra’daki Selfridge’de. Bu dükkanlar sırasıyla 23 Ağustos’ta da açılacak. WWD, Oryantal yerler için tarihler yayınlamadı, ancak New York ve Avrupa arasında beş hafta içinde açılacaklarını öne sürdü.

Şimdi tüm koleksiyonu gördüğünüze göre, ne zaman ortaya çıkacağını ve buna inanmak için uzun bir zaman geçirdiğini anlayın, izleniminiz nedir? Murakami işbirliği kadar belirgin olacağına inanıyor musunuz yoksa noktaları görmeyi bırakmaya hazır mısınız?

SoHo Pop-Up mağazasının Günde Kadın Giysisi ile Oluşturulması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *