YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Ünlüler Medea, Frame ve Hayward Luxury’den

Ünlüler Medea, Frame ve Hayward Luxury’den

eklektik seçimleri seçin, moda tanrılarının hayatımdan gerçekten iyi her şeyi gerçekten aldığını düşündüğümde: Lupita Nyong’o bir basın turu başlatıyor! Yeni filmi US hakkında bir ton vızıltı olduğu için bu da lüks uzun bir tane olacak. Yani hepimizin en az birkaç haftalık gerçekten olağanüstü olağanüstü Lupita Nyong’o moda toplulukları var. Ayrıca, Nicky Hilton’un hasır bir gizem çantası var. Bu doğru: sadece nihayet bahar değil, aynı zamanda hasır kılıflarınızı patlatmanın zamanı geldi! Mevsimsel programı biraz hızlandırıyoruz. Şimdi tüm parmak arası terliklerimi, kısa şortlarımı ve tankları kazacağım ve tüm ağır paltolarımı ve kazaklarımı çok büyük, çok yanıcı bir yığınla yakacağım.

Caitlyn Jenner
İşte Craig’in egzotik bir devekuşu Birkin taşımasının dışında bulunan Caitlyn Jenner. Ve o Kylie Jenner arkasından mı takip ediyor? Dürüst olmak gerekirse söyleyemem.

Hermès çantalarını buradan satın alın

Lupita Nyong’o
Söz verildiği gibi, burada parlak beyaz bir Hayward lüks saha çantasıyla “Stephen Colbert ile geç şov” a giderek Lupita Nyong’o var. Topluluğu Prabal Gurung tarafından.

şimdi satın al

Lottie Moss
Lottie Moss, Batı Hollywood’daki Gracias Madres’e girerken beyaz kot tulum ve siyah bir Mansur Gavriel kova çantasıyla eşleştirilmiş beyaz kısa botlar yaptı.

şimdi satın al

Priyanka Chopra
İşte Priyanka Chopra, Medea Prima çantasının çiş küçük bir versiyonuyla NYC’de ve hakkında. Polka noktalı elbisesi, Lorenzo Serafini bakış açısıdır.

Medea çantalarını buradan alışverişe

Nicky Hilton
Paps, yedekte gizemli bir hasır kova çantasıyla Melrose Place çevresinde alışveriş yaparken Nicky Hilton ile yakalandı. Tolani ile kendi ortaklığından bir elbise giyiyor, ancak bu çanta hakkında eğitimli bir tahmin var mı?

Lucy Hale
Lucy Hale, yeni TV dizisi Katy Keene (şu anda NYC’de çekim yapıyor) setinde sıcak kırmızı çerçeve Les Second Tote ile bulundu.

şimdi satın al

Brenda Şarkısı
İşte aktris Brenda Song, Batı Hollywood’daki Coronet’teki Largo’daki Tatlım Macaulay Culkin’in podcast’ine ulaştı. Hava flep torbasında delikli kırmızı deri bir kanal taşıyor.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Janel Parrish
Janel Parrish, yeni Pretty Little Liars spin-off serisi The Mükemmeliyetçileri tanıtmak için turlar yapıyor. Burada GMA’yı bir Chanel Tote ile terk etti.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *