Şimdiye kadar çok sayıda Katy Perry

çantası, birçoğunuz yeni Katy Perry şarkısını duymuştunuz. Buna “Roar” deniyor ve Pazartesi günü çıktı, aynı gün Gaga’nın yeni single’ı internete vuruyor ve tartışmasız Gaga’dan çok daha iyi. (Kariyerinin başlangıcında bir Gaga fangirl bir şey olarak olduğunu söylemek beni acı çekiyor.) Katy, yeni single’ı desteklemek için son birkaç gün içinde çok fazla baskı yapıyoruz, bana geldiğimiz oldu ” henüz çanta koleksiyonunu profil etmedi. Bugün bunu onarıyoruz.

Katy’nin tarzı, büyük olasılıkla bu noktada iyi tanıdık olduğumuz bir şeydir – gürültülü, parlak, büyük ve muhafazakarın tersi. Çanta seçenekleri çok daha ana akımdır, çoğunlukla, burada olduğu gibi biraz Celine veya Chanel’e dayanamayacağını gösteriyor.

Son derece Katy Perry olan bir çanta ile başlayalım, sadece her türlü adam beş yıldır komada olmasının yanı sıra endişe duymanın yanı sıra Purse News ilk şeyde en son denetlemek istedi. Lulu Guinness dudakları çok ya da daha az epitomizasyonlar karikatürize kadınsı bir tarzdır. Lulu Guinness ile 465 dolara satın alın.

Bu Valeria pesqueira oyuncak ayı çantası, Perry’nin tarzının nereye gideceğinin erken bir göstergesiydi. (Heh. “Kafa.”)

Starletlerin en animasyonlu ve canlı bile koleksiyonlarında çok az bir Celine çantası olmalıdır. Kuralları yapmıyorum, sadece onları anlıyorum. Katy’nin seçeneği siyah bir Celine Trio çantasıydı.

Katy, Prada’daki insanlarla ve Miu Miu ile oldukça harika bir bağlantıya sahip gibi görünüyor – markaların etkinliklerine düzenli olarak katılıyor ve çantalarını biraz getiriyor. Tam burada mükemmel Gatsby’nin bir gösteriminde baştan aşağı Prada’da, Prada Spring 2013 çiçek kavraması getirdi. Neiman Marcus aracılığıyla Prada alışveriş.

İşte Katy, bir kez daha baştan aşağıya Prada’da, bu sefer Paris’teki bir MIU MIU moda şovuna gidiyor. Çantası Prada Crystal çivili piramit tote. Neiman Marcus aracılığıyla Prada alışveriş.

Katie, Miuccia Prada’nın imparatorluğunu, bu Miu Miu Bicolor Madras Satchel gibi saatlerinde de patronluk yapıyor. Net-a-Porter aracılığıyla Miu Miu alışveriş.

Chanel’in bir süre Katy’e yayılan bir markası daha, onu şovlarına ve etkinliklere davet ediyor ve çantalarını sağlıyor. Zavallı bir konser değil, ha? Siyah Chanel geleneksel flep çantasını gerçekten sevdi.

Ve “gerçekten” dediğimde, gerçekten ima ediyorum. O geleneksel kapağı sonsuza dek getirdi.

Chanel geleneksel flep çantasının bebek pembe versiyonu, Katy’nin kişisel tarzı ile çok mantıklı.

Chanel’in Paris moda şovlarından birine katılırken Katy, Chanel küçük bir flep çantası yaptı.

Ve sonra Katy’nin markanın sponsorluğunda bir kutlamaya kattığı bu sevimli Chanel minyatür metal flep çantası var.

Katy her zaman o kadar üst düzey değildi. Tam burada kariyerinin başlarında, parlak pembe bir pist takımı kullanıyor ve bir Be & D Garbo çantaya çekiliyor. Be & d aracılığıyla 598 $ karşılığında benzer bir çanta alın.

Şimdi bile, Katy bazen bu Linea Pelle Dylan Crossbody gibi oldukça fiyatlı bir favori çekiyor. Linea Pelle alışveriş.

Alternatif olarak, Katy’nin koleksiyonunda keşfedebileceğimiz en pahalı çanta, yedi grand için perakendecilik yapan bu Christian Louboutin 20. Yıldönümü Pilule hap da debriyajıydı. Net-a-Porter üzerinden Christian Louboutin alışveriş.

Bu mavi çantanın bir Judith Leiber Minaudiere olduğunu kontrol ettim, ancak buna inandığımdan% 100 emin değilim. Düşünceler? Neiman Marcus aracılığıyla Judith Leiber alışveriş.

Öte yandan, bu Seafoam çevre dostu çantanın Gucci çivili bir Minaudiere olduğundan eminiz. Net-a-Porter üzerinden Gucci alışveriş.

Ve bu ışıltılı akrilik sayı? Edie Parker Lara debriyajı olmalı. Neiman Marcus ile 995 dolara satın alın.

Pembe, bu Jimmy Choo Rosalie çantasının gölgesi gibi, Katie’nin gardırobunda tipik bir olay. Jimmy Choo’yu Net-A-Porter’dan alışveriş yapın.

Görmek? Gucci GG tuval tote ile çok daha pembe. Net-a-Porter üzerinden Gucci alışveriş.

Katy de Wayuu Taya Susu ile Coachella’ya gitmek için pembe seçti. Wayuu Taya ile 160 $ ​​karşılığında satın alın.

Bu Chloe Bianca çantası Katy için biraz geleneksel hissediyor, ancak bunu etkinleştireceğiz. Net-a-Porter’dan Chloe’yi alışveriş yapın.

İlk bakışta, Yves Saint Laurent Roady çantası da dahil olmak üzere bu topluluk da biraz muhafazakar görünüyor. Katy’in çıplak görünümlü dantel pantolon kullandığını anlayana kadar. Neiman Marcus aracılığıyla Saint Laurent alışveriş.

Katy’nin bazı durumlarda tam olarak nasıl yapacağımı keşfettiğim için memnun kaldım – tüm siyahta, bir Alexander Wang çantasıyla. Alexander Wang Diego konteyner çantasını inceleyin. Saks aracılığıyla 950 $ karşılığında satın alın.

Katy, markanın gerçekleşmeye çalıştığı Chloe Paddington canlanmasını getiren tek kişi olabilir. Saks aracılığıyla Chloe alışveriş.

Ve son olarak, baktığım yüzlerce kişide Katy’in tercih ettiğim fotoğrafı – Cadılar Bayramı’nda, Daria’dan Jane gibi giyinmiş, özelleştirme ileD Kostüm ve eşleşecek karikatür elçi çantası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *