YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Prada, uzun zaman önce Fringe’den

Prada, uzun zaman önce Fringe’den

nefret ettiğinizi söylediğinizde dinlemiyordu, Megs beş dakika önce hangi eğilimleri düşündüklerini öğrenmek için fantastik Twitter takipçilerimizin gayri resmi bir anketini yürüttü. Okuduğum tepkilere dayanarak, Fringe ezici bir favoriydi (eğer herkesin herhangi bir bağlamda “favori” olarak sonsuza dek gideceğini bir şeyden meşru bir şekilde atıfta bulunabilirseniz), ancak bunu Prada’daki iyi insanlara söylemeyin.

Son zamanlarda marka üzerinde kaldım, çünkü Prada’nın sonbahar/kış 2010 koleksiyonuyla ilgili önceki mesajlarım belirtilecekti, ancak Prada Vitello Shine Fringe çantası beni 2008’in geri dönüp yüzüne vurduğunu hissettiriyor.

Bu çanta hakkında sadece üç iyi şey var ve bunlar aşağıdaki gibidir:

1. Siyah ve siyah oldukça tuhaf.
2. Deri muhtemelen güzel.
3. Muhtemelen size VD vermeyecektir.

Bunun dışında her türlü başarısızlık. Fringe sadece aslında bitmiyor, aynı zamanda Prada bunu en karmaşık, en az estetik açıdan çekici bir şekilde görünen bir şeyle yürütmeyi seçti. Bu bitkin eğilimin nasıl güncelleneceği konusunda biraz rehberlik istiyorlarsa, tekrar böyle bir şey yapmadan önce Nanette Lepore ile konuşmaları gerekir. Ve şimdi, iyi tadı son saldırı için: Bu şey Saks aracılığıyla 2750 dolar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *