YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Uncategorized Kutsal Yılan Hinleri, Sizler: VBH Milano Sunbeam Yılan Çantası

Kutsal Yılan Hinleri, Sizler: VBH Milano Sunbeam Yılan Çantası

Sık sık söylediğim gibi, VBH, Birkin alternatifleri olarak adlandırmayı sevdiğim bir çanta kategorisi için en sevdiğim kaynak. Bir mil uzakta lüks ve iyi bir tat çığlık atan bir çanta istediğinizde, ancak herkesin tam olarak ne olduğunu veya tam olarak ne kadar ödediğinizi bilmesini istemediğinizde, Birkin’i atlayıp VBH’ye gidersiniz. Marka, benzer bir doğu-batı çantası şeklinde ve biraz benzer (fark edilir derecede daha düşük, neyse ki) fiyat aralığında birçok farklı çanta sunuyor, ancak tasarımların detayları tamamen daha modern ve biraz daha ince.

Örneğin, tamamen muhteşem VBH Milano Sunbeam yılan çantasını ele alalım. Hermes’in en ünlü çantalarında bir zımba olan hantal ve geleneksel kayış ve kilit kapakları yerine, bu çanta hem yarı endüstriyel tasarım detayı hem de tamamen fonksiyonel çanta kapanması olarak hizmet veren tamamen modern bir fermuar var. Bu elementin modern doğası nedeniyle, bu çantanın Yukarı Doğu Yakası Doyenne’den herkes tarafından Alexander Wang ile dolu bir gardırobu olan birine taşındığını görebiliyordum.

Neredeyse herkesin bu fiyat noktasında kullandığı yılan derisi olan Python yerine, VBH bize yukarıda gördüğünüz ölçek deseninin güzel tekdüzeliğini veren Sunbeam Yılan ile gitti. Burada Python ölçeklerinde olduğundan daha az varyasyon var ve bakmak da daha ilginç – Çoğu çanta meraklılarının bu noktada her yerde bulunan Python’dan biraz sıkıldığını hayal etmeliyim.

Çanta pahalı, elbette – 4450 $ – ancak VBH, şahsen görmek için mutlak bir sevinçtir ve bu, benzer boyutta ve renkte normal bir deri birkin için ödediğiniz şeyin sadece yarısıdır. Param için bu çantayı herhangi bir gün seçerdim – bazen daha az seyahat eden yolu almak bir gardırop oluşturmada tüm farkı yaratır. Neiman Marcus üzerinden 4450 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *