YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Bags Bottega Veneta çantalarını temel ve Tatil 2018 için inanılmaz derecede modaya uygun tutar

Bottega Veneta çantalarını temel ve Tatil 2018 için inanılmaz derecede modaya uygun tutar

Her sezon bunu belirtiyoruz, ancak bu çok fazla doğru olduğu için: Bottega Veneta tekerleği veya kendilerini yeniden icat etmek için doğru değil, tam burada Bottega Veneta tarafından yapıldıkları gibi son derece fazla görünen güzel, lüks, kusursuz hazırlanmış deri çantalar yapmak. Gimmickry veya dublör yok, sadece dünyanın en iyi aksesuarlarından birkaçını yapan eski bir dünya zanaat duygusu. Bu, dün piyasaya sürülen görünüm kitabı olan Bottega Veneta Resort 2018 için her zaman olduğu gibi geçerlidir.

Bu koleksiyon hakkında beni çok şok eden şey, içindeki pürüzsüz deri parçaları tam olarak ne kadar sevdiğim. Yine de çok sayıda intrecciato dokuma deri keşfedeceksiniz, nötr, dünyevi renk kombinasyonu, bottega’nın olduğu kadar bottega ile ilgilidir, ancak ürün yelpazedeki pürüzsüz, yapılandırılmış çantaların titiz çizgileri bir marka için sağlam bir adım gibi hissettirirsiniz. Çantalar yumuşaklığa eğilimlidir. Bottega şu anda birkaç mevsim boyunca bu yöne yaslanıyor ve markanın görünüşünün geliştiğini görmek harika. Aşağıdaki Tesis 2018 Lookbook resimlerini inceleyin.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *