Balenciaga bize bahar 2014

için şık, şık çantalar veriyor Sanırım çoğumuz, Alexander Wang’ın Balenciaga dümeninde yüzüne düz düşme şansı olduğunu düşündüm. Belki muhtemel değil, ama tam olarak imkansız değil. Neyse ki, Wang’ın Balenciaga’nın yaratıcı yönetmeni olarak iki mevsimde sonuçları, tam tersini verdi – Balenciaga’nın tarihi vakfının üzerine sağlam bir şekilde inşa edilen iki odaklanmış, lüks, modern koleksiyon. Bu, Balenciaga Spring 2014’teki akıllıca kapanmış çantalar da dahil olmak üzere koleksiyonların çantalarına ve ayakkabılarına uzanıyor.

Kazanılan markasındaki görev süresi boyunca Alexander Wang, çantalarıyla bir desen geliştirdi – pist şovları sırasında sadece bir çift gösteriyor ve hepsi markanın nihai tekliflerinin çok ince bir kısmından. Bu bir dereceye kadar tüm markalar için geçerlidir, ancak Wang bunu hem isimsiz etiketinde hem de Balenciaga’da aşırı yapıyor. Markanın şovu sırasında sadece bir tür çanta aldık ve Wang’ın bahar şovundaki benzer ölçeklendirilmiş kavramalara birkaç hafta önce hafif bir yapısal benzerlik taşıyan elle tutulan büyük boyutlu bir debriyaj (ve nihai omuz çantası) oldu. Bu sürüm, çerçeveli kapanma bir Dunkin Donuts Munchkin Tepeout kutusundan düzleştirilmiş olsa bile, daha rafine birkaç büyüklük sırasıdır.

Siyah’a ek olarak, çanta, bahar 2014 aksesuar koleksiyonlarında tekrarlayan renkler olan beyaz, yumuşak gri ve soluk pembe görünümler yaptı. Ayrıca, özellikle piyasanın en üst ucundaki en kazançlı müşterileri cazip hale getirmek söz konusu olduğunda, Exotics’in işte kazandığı önemli yeri gösteren iki timsah versiyonu da vardı. Aşağıdaki gösteri sırasında görünen çantalara göz atın.

[Vogue.com aracılığıyla görüntüler]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *