YSLnin En Popüler 10 Çantası ve Saint Laurent Cüzdanlarının Maliyeti Bags Bottega Veneta Vibio Büyük Debriyaj: Bir Yatırım?

Bottega Veneta Vibio Büyük Debriyaj: Bir Yatırım?

Yeni bir el çantası almakla ilgili olduğunda, bir yatırım satın almanız hakkında hangi noktada düşünüyorsunuz? Birçoğumuz için, ekonomik iklimin son zamanlarda dalgalandığı yöntemle, pahalı bir çanta elde etmek, bir dürtü satın alımının yanı sıra planlamanın biraz daha inanılması gerekebilir. Bu beni düşündürdü, tam olarak çok sayıda çanta meraklısı satın alma yatırımlarından birkaçını nasıl düşündüler ve bir çantayı yatırım yapan nedir? Fiyat, çizgi, münhasırlık mı yoksa başka bir şey mi? Aynı zamanda, Bottega Veneta Vibio Büyük Debriyajı’na rastladım. Hepimiz Bottega Veneta cüzdanlarının büyük bir maliyet tanımlaması getirdiğini ve görünüşün banka hesabında biraz daha güzel olabileceğini taklit eden bir çantayı keşfetmenin yanı sıra (Bkz. Handbag Blog Savvy). Ancak, canlandırdığınız bir tasarımcı çantası için pennies sıkmaya değer mi?

Şimdi, bu bekletme muhteşem bir soru olmadan. Kapitone python ortak bir çerçeve açılışı, üstte özet, bir iç fermuarlı cebi ve zengin süet astar olarak tutulur. Bana göre, Python en çok dışarı çıkıyor. Bottega Veneta cüzdanları her zaman fantastik işçilik ve detaylara ilgi gösterdi ve bu da bu debriyajla feda edilmedi. Bunun gibi bir bekletme, onu eşleştirmek isteyebileceğiniz her türlü kıyafetin çarpıcı bir eklenmesi ve kafaları çevireceğiniz bir soru olmadan. Peki, bunun değerli bir yatırıma sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, Net-A-Porter ile 3.950 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *