Daniel Lee’nin Bottega Veneta

Tomas Maier için ilk çantalarına 15 yılı aşkın bir süredir Bottega Veneta için yarattığı ve tasarımları klasik markanın hayranları tarafından son derece sevildi ve kucaklandı. Ancak ana şirket Kering daha geniş bir müşteri tabanına ulaşmayı ve markayı modernize etmeyi amaçladığı için Maier’in yerini genç tasarımcı Daniel Lee aldı. Lee resmi olarak Céline’da Phobe Philo altında hüküm sürdü. Hayranlar, bu değişikliğin Bottega Veneta’nın çantalarına nasıl dönüşeceğini merak ettiler ve bugün Lee’nin Bottega Veneta için yeni çantalarından ikisine yakından bakıyoruz.

İlk olarak, 2019 bahar için Bottega Veneta bizi torbaya tanıttı. Torba, Lee’nin klasik bir debriyajı almasıdır, ancak aşırı abartılı bir şekilde. Torba büyük boy ve hacimlidir. Katı ve yapılandırılmış bir çerçeve, lüks yumuşak deri kıvrımlarla sarılır.

Bottega Veneta, torbayı iki farklı deriyle tanıttı. Birincisi, kadife buzağı intecciato’da, renk patlamalarında kullanıldığı için bir bükülme ile klasik bottega’dır (nötrler de mevcut olsa da). ‘Lava’ olarak adlandırılan kırmızı, en çok göz alıcı oldu ve Bottega Veneta aracılığıyla 2.950 dolara satılıyor

Daha sonra, Bottega Veneta çantayı tereyağı buzağı ile tanıttı ve adına doğru deri son derece yumuşak ve pürüzsüz. Torbanın bu versiyonu Bottega Veneta aracılığıyla 2.400 dolara satılıyor. Torbanın Bottega Veneta’nın güzel hazırlanmış deri mirasını ancak modern bir duyarlılığa sahip olduğu söyleniyor.

Abartılı temaya uygun olarak, 2019 bahar için Lee, Maxi Cabat adlı ekstra büyük bir tote yarattı. Bu tote’u size ekstra büyük intecciato dokuma deri ile tanıttığımızda hatırlayacak olsanız da, siyah yumuşak bir timsah versiyonunda da geliyor ve gerçekten çarpıcı.

Maxi Cabat günlük bir çalışma çantası olarak çalışacak kadar büyük, ancak hafta sonu gezileri için gerçekten en iyi arkadaşı yapıyor. 25.9 ″ L x 16.9 ″ W 6.2 ″ D toplam boyutları ile çanta, birkaç kıyafet, bir çift ayakkabı ve bir tuvalet çantası için yeterince büyük. İçeride, bir iç zincire ve değerli eşyaları depolamak için en iyisi olan fermuarlı bir cebe bağlanan çıkarılabilir bir kart kutusu vardır. Nero Soft Croc’daki Maxi Cabat 44.600 dolara satılıyor-kullanılabilirlik için +1-800-845-6790. Ayrıca Bottega Veneta aracılığıyla Maxi Cabat’ın diğer versiyonlarını da alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer kıyafet detayları için aşağıdaki bağlantılara bakın:
Deri ceket
Hendek

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *